Čo ponúkame

Príprava teplých jedál:

Našou hlavnou činnosťou je príprava teplých jedál ako kompletného denného menu - hotové jedlá, minútky, a lá carte jedlá, polievky, šaláty. Náš tím špecializovaných zamestnancov pripravuje jedlo podľa prísnych kritérií a zákonných noriem MŠSVaR pre školské zariadenia, predškolské zariadenia, domovy mládeže a domovy pre seniorov. Taktiež varíme pre firmy, kantíny, domácnosti až po jednotlivcov. Vami vybrané menu dovezieme priamo k vám presne podľa vašich požiadaviek.

Kompletné riešenia pre bufety:

Do bufetov dodávame sortiment z vlastnej produkcie - naše vlastné bagety, koláče, alkalické vody, smoothies, torty, šaláty, polievky... Všetky produkty sú jednotlivo a precízne balené v súlade s normami a pravidlami UVZSR. Pozrite si náš sortiment a kontaktujte nás pre viac informácií.

Catering:

Zabezpečujeme catering pre všetky typy eventov, večierkov a osláv. Zabezpečujeme aj kompletný cateringový inventár a doplnkový servis. Nechajte si vypracovať cenovú ponuku na catering na vašu akciu.


Ponuka pre školy

Investícia do zdravého stravovania Vašich detí je popri investícií do štúdia jedna z najdôležitejších. „Sme to, čo jeme“ a pri deťoch to platí dvojnásobne. Deti sa vo svojom veku vyvíjajú, preto potrebujú vyváženú a výživnú stravu každý deň. Ponúkame kompletný stravovací program pre školské a predškolské zariadenia aj s dovozom.

Dbáme o vyváženú stravu v priebehu celého školského týždňa / mesiaca / roka. Preto používame len výberových dodávaťeľov surovín na čerstvé mäso, denne čerstvú zeleninu a ovocie a denne u nás pečené pečivo. Pripravujeme vlastné múčniky, dezerty a nátierky pre deti v predškolskom veku na desiatu a olovrant.


Náš sortiment

Ako denné menu pripravujeme hotové jedlá, minútky, a lá carte jedlá, polievky, šaláty. Na catering a pre zásobovanie bufetových zariadení ponúkame širokú škálu produktov - bagety, obložené chlebíčky, kaiserky, sendviče, čerstvé ovocie, ovocné šaláty, bábovky, muffiny, torty, koláče, nepečené koláče, pagáče, pudingy, ovocné šťavy, ovocné a zeleninové smoothies, zdravé vody a rôzne druhy sushi.


Rozvoz jedál

Rozvoz jedla sa týka len objednaného denného menu. Stravu rozvážame v rámci celej Bratislavy. Naše vozidlá sú certifikované a používané výlučne na rozvoz stravy a surovín na varenie. Na prenos stravy používame varnice a termo nádoby na to určené. Jedlo balíme jednotlivo do priehľadných plastoých certifikovaných nádob. Vozíme denné menu aj do firiem a do domácností.