Prípravu teplých jedál:

Našou hlavnou činnosťou je príprava teplých jedál ako kompletného denného menu - hotové jedlá, minútky, a lá carte jedlá, polievky, šaláty. Náš tím špecializovaných zamestnancov pripravuje jedlo podľa prísnych kritérií a zákonných noriem MŠSVaR pre školské zariadenia, predškolské zariadenia, domovy mládeže a domovy pre seniorov. Taktiež varíme pre firmy, kantíny, domácnosti až po jednotlivcov. Vami vybrané menu dovezieme priamo k vám presne podľa vašich požiadaviek.

Kompletné riešenia pre bufety:

Do bufetov dodávame sortiment z vlastnej produkcie - naše vlastné bagety, koláče, alkalické vody, smoothies, torty, šaláty, polievky... Všetky produkty sú jednotlivo a precízne balené v súlade s normami a pravidlami UVZSR. Pozrite si náš sortiment a kontaktujte nás pre viac informácií.

Catering:

Zabezpečujeme catering pre všetky typy eventov, večierkov a osláv. Zabezpečujeme aj kompletný cateringový inventár a doplnkový servis. Nechajte si vypracovať cenovú ponuku na catering na vašu akciu.

Varíme MODERNE:

  • - bez múky
  • - bez chemických zahusťovadiel
  • - bez dochucovadiel

Používame výhradne ČERSTVÚ ZELENINU na varenie:

  • - nie mrazená zelenina
  • - nie chemicky čistená a praná zelenina bez výžívových látok
  • - nie vopred krájaná zelenina

Disponujeme vlastnou BIO záhradkou, bez chemických postrekov, hnojenou len našim vlastným BIO kompostom.
Pestujeme si čerstvé bylinky a rôzne druhy zeleniny ako napríklad: cuketa, tekvica, paradajka, baklažán, uhorka, kukurica, citrón, a iné.

Robíme všetky typy diét pre deti, dorast a dospelých.